..:: Rage site ::..

Download

Obchod


899 Kč

Chat

Anketa

Bannery


Spolupráce

Zing.cz UA-Corp.net FAR CRY 3! - NEJOBSÁHLEJŠÍ WEB (www.farcry3.cz)
FakeHrej  online hry POGGO.cz Seznam stránek Risen

 

Statistiky

TOPlist

Řízení vozidel

Ve hře Rage budete většinu času trávit ve vašem vozidle, které budete moct sami upravovat, nebo kupovat nová auta. Upravovat budete moci opravdu vše od vlastností vozidla ,jako je akcelerace,tlumiče,výfuky, převodovka atd... až po výzbroj proti ostatním řidičům v závodech nebo nepřátelům na cestě.  Ze zbraňové a obranné nabídky můžeme zmínit bomby, drtiče pneumatik, EMP štíty, rotační kulomety, pancéřování a mnohem více. Pokud si budete chtít vybavit auto novým doplňkem, jednoduše zajedete do překupníkovi garáže.

 Hru budete začínat s jednoduchou čtyřkolkou, a následně se prozávodíte k bugině, nebo dokonce v obrněnému pancéřovanému vozidlu s těžkými děly na kapotě.

Závoděním si můžete vydělat spoustu peněz, ale taky můžete přijít o život. Na trati se kromě mutantů bude objevovat munice, nebo různé power-upy, které budete moct přitáhnout magnetem na svém vozidle.

Se svou buginou nebudete jen závodit, svět je velký, a přece nebudete chodit pěšky. Po celé mapě budete mít maximální volnost, a když si budete chtít zastřílet mutanty, jednoduše si k nim dojedete a po lovu zase odjedete. Po projíždění po mapě můžete narazit na skvadru bugin nájezdníků, a nebude jiná možnost, než roztočit hlavně rotačáků a zbavit se pronásledovatelů.